نوبت دهی دکتر فاطمه قاسم بروجردی  دکترای روانشناسی

دکتر فاطمه قاسم بروجردی

دکترای روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه قاسم بروجردی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه قاسم بروجردی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه قاسم بروجردی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه قاسم بروجردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه قاسم بروجردی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه قاسم بروجردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه قاسم بروجردی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فاطمه قاسم بروجردی

دکتر فاطمه قاسم بروجردی دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه قاسم بروجردی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه قاسم بروجردی تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه قاسم بروجردی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه قاسم بروجردی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه قاسم بروجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه قاسم بروجردی

دکتر فاطمه قاسم بروجردی دارای مدرک دکترای روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه قاسم بروجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه قاسم بروجردی دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.