نوبت دهی دکتر افسانه علی مدد تفرشی  متخصص زنان

دکتر افسانه علی مدد تفرشی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 80470
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

چطور می‌توانم از دکتر افسانه علی مدد تفرشی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر افسانه علی مدد تفرشی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر افسانه علی مدد تفرشی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر افسانه علی مدد تفرشی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر افسانه علی مدد تفرشی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر افسانه علی مدد تفرشی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه علی مدد تفرشی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر افسانه علی مدد تفرشی

دکتر افسانه علی مدد تفرشی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افسانه علی مدد تفرشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80470 هستند. آدرس مطب دکتر افسانه علی مدد تفرشی تهران است. شما میتوانید از دکتر افسانه علی مدد تفرشی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افسانه علی مدد تفرشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02191022040 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افسانه علی مدد تفرشی

دکتر افسانه علی مدد تفرشی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افسانه علی مدد تفرشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افسانه علی مدد تفرشی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.