درمانکده
دکتر افسانه علی مدد تفرشی

دکتر افسانه علی مدد تفرشی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر افسانه علی مدد تفرشی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر افسانه علی مدد تفرشی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر افسانه علی مدد تفرشی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر افسانه علی مدد تفرشی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر افسانه علی مدد تفرشی چیست؟

دکتر افسانه علی مدد تفرشی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر افسانه علی مدد تفرشی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر افسانه علی مدد تفرشی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر افسانه علی مدد تفرشی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر افسانه علی مدد تفرشی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر افسانه علی مدد تفرشی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر افسانه علی مدد تفرشی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر افسانه علی مدد تفرشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر افسانه علی مدد تفرشی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر افسانه علی مدد تفرشی

دکتر افسانه علی مدد تفرشی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر افسانه علی مدد تفرشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 80470 هستند. آدرس مطب دکتر افسانه علی مدد تفرشی تهران است. شما میتوانید از دکتر افسانه علی مدد تفرشی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر افسانه علی مدد تفرشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر افسانه علی مدد تفرشی

دکتر افسانه علی مدد تفرشی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر افسانه علی مدد تفرشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر افسانه علی مدد تفرشی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر