درمانکده
دکتر آرش ناهید

دکتر آرش ناهید

اصفهان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر آرش ناهید

مطب اصفهان

اصفهان - شهرستان خمینی شهر - خیابان بوعلی - روبروی داروخانه دکتر فروغی

هنوز بیمارهای دکتر آرش ناهید نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرش ناهید نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرش ناهید، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرش ناهید چیست؟

دکتر آرش ناهید متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر آرش ناهید چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرش ناهید را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرش ناهید مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرش ناهید در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرش ناهید رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرش ناهید مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرش ناهید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرش ناهید با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آرش ناهید

دکتر آرش ناهید متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 92068 یکی از پزشکان اصفهان با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر آرش ناهید: اصفهان - شهرستان خمینی شهر - خیابان بوعلی - روبروی داروخانه دکتر فروغی

تجربه دکتر آرش ناهید

دکتر آرش ناهید متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آرش ناهید مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آرش ناهید متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر