نوبت دهی دکتر لیلا کبودانیان اردستانی  کارشناس تغذیه

لیلا کبودانیان اردستانی

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : ت-346
امکان دریافت مشاوره متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی

چطور می‌توانم از دکتر لیلا کبودانیان اردستانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر لیلا کبودانیان اردستانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر لیلا کبودانیان اردستانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر لیلا کبودانیان اردستانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر لیلا کبودانیان اردستانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر لیلا کبودانیان اردستانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا کبودانیان اردستانی چقدر است؟

دربارۀ لیلا کبودانیان اردستانی

لیلا کبودانیان اردستانی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. لیلا کبودانیان اردستانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-346 هستند. آدرس مطب لیلا کبودانیان اردستانی تهران است. شما میتوانید از لیلا کبودانیان اردستانی خدمات مشاوره متنی دریافت کنید. بیماران و مراجعین لیلا کبودانیان اردستانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه لیلا کبودانیان اردستانی

لیلا کبودانیان اردستانی دارای مدرک متخصص رادیولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به لیلا کبودانیان اردستانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از لیلا کبودانیان اردستانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.