درمانکده
دکتر محمدرضا وفا

دکتر محمدرضا وفا

تهران
4.1
14 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر محمدرضا وفا

مطب بزرگراه رسالت

بزرگراه رسالت، خیابان کرمان ، نبش کوچه رضایی، ساختمان پزشکان حدیث، پلاک 50 طبقه 2، واحد7

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا وفا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا وفا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا وفا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا وفا چیست؟

دکتر محمدرضا وفا دکترا تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا وفا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا وفا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا وفا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا وفا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا وفا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا وفا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا وفا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا وفا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدرضا وفا

دکتر محمدرضا وفا دکترا تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا وفا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 20 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت - 647 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا وفا بزرگراه رسالت، خیابان کرمان ، نبش کوچه رضایی، ساختمان پزشکان حدیث، پلاک 50 طبقه 2، واحد7 است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا وفا خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدرضا وفا 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا وفا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا وفا

دکتر محمدرضا وفا دارای مدرک کارشناس ارشد تغذیه و کارشناس تغذیه و دکترا تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا وفا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا وفا دکترا تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط