درمانکده
مرضیه درزی

مرضیه درزی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 13:00
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

70,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب مرضیه درزی

مطب تهران

تهران - ۴۶متری غربی نارمک - روبروی بیمارستان انصاری - پلاک ۳۸۴ - طبقه ۴ - واحد۲۰

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه درزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مرضیه درزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مرضیه درزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مرضیه درزی چیست؟

مرضیه درزی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت مرضیه درزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مرضیه درزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مرضیه درزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مرضیه درزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مرضیه درزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مرضیه درزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مرضیه درزی چقدر است؟

هزینه ویزیت مرضیه درزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مرضیه درزی

مرضیه درزی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. مرضیه درزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-2571 هستند. آدرس مطب مرضیه درزی تهران - ۴۶متری غربی نارمک - روبروی بیمارستان انصاری - پلاک ۳۸۴ - طبقه ۴ - واحد۲۰ است. شما میتوانید از مرضیه درزی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت مرضیه درزی 4 مهر است. بیماران و مراجعین مرضیه درزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مرضیه درزی

مرضیه درزی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مرضیه درزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مرضیه درزی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط