درمانکده
هاجر غلامشاهی

هاجر غلامشاهی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 18:00
آنلاین
مشاوره تصویری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 18:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر هاجر غلامشاهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از هاجر غلامشاهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی هاجر غلامشاهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص هاجر غلامشاهی چیست؟

هاجر غلامشاهی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت هاجر غلامشاهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت هاجر غلامشاهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از هاجر غلامشاهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین هاجر غلامشاهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از هاجر غلامشاهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به هاجر غلامشاهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت هاجر غلامشاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت هاجر غلامشاهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره هاجر غلامشاهی

هاجر غلامشاهی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. هاجر غلامشاهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت 4184 هستند. آدرس مطب هاجر غلامشاهی تهران است. شما میتوانید از هاجر غلامشاهی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، مشاوره تصویری ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت هاجر غلامشاهی 8 مهر است. بیماران و مراجعین هاجر غلامشاهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه هاجر غلامشاهی

هاجر غلامشاهی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به هاجر غلامشاهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از هاجر غلامشاهی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر