درمانکده
ترانه حاجیان

ترانه حاجیان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 17:30
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر ترانه حاجیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از ترانه حاجیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی ترانه حاجیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص ترانه حاجیان چیست؟

ترانه حاجیان کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت ترانه حاجیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت ترانه حاجیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از ترانه حاجیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین ترانه حاجیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از ترانه حاجیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به ترانه حاجیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت ترانه حاجیان چقدر است؟

هزینه ویزیت ترانه حاجیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره ترانه حاجیان

ترانه حاجیان کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. ترانه حاجیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-1259 هستند. آدرس مطب ترانه حاجیان تهران است. شما میتوانید از ترانه حاجیان خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت ترانه حاجیان 9 مهر است. بیماران و مراجعین ترانه حاجیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه ترانه حاجیان

ترانه حاجیان دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به ترانه حاجیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از ترانه حاجیان کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر