درمانکده
دکتر شیرین بهبهانی

دکتر شیرین بهبهانی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اسفند ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر شیرین بهبهانی

مطب تهران

تهران - ضلع شمال شرقی میدان ونک - خیابان صانعی - مجتمع پزشکان صدف - واحد ۱۹ - طبقه دوم غربی

هنوز بیمارهای دکتر شیرین بهبهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شیرین بهبهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شیرین بهبهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شیرین بهبهانی چیست؟

دکتر شیرین بهبهانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر شیرین بهبهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شیرین بهبهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شیرین بهبهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شیرین بهبهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شیرین بهبهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شیرین بهبهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شیرین بهبهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیرین بهبهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شیرین بهبهانی

دکتر شیرین بهبهانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 114831 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر شیرین بهبهانی: تهران - ضلع شمال شرقی میدان ونک - خیابان صانعی - مجتمع پزشکان صدف - واحد ۱۹ - طبقه دوم غربی

تجربه دکتر شیرین بهبهانی

دکتر شیرین بهبهانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شیرین بهبهانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شیرین بهبهانی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر