نوبت دهی دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی  متخصص زنان

دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 127778
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی چقدر است؟

دربارۀ دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی

دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 127778 هستند. آدرس مطب دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی تهران است. شما میتوانید از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی

دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میثاء نقدی پور میرصادقی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.