درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر موژان زرگرزاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر موژان زرگرزاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از موژان زرگرزاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی موژان زرگرزاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص موژان زرگرزاده چیست؟

موژان زرگرزاده کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی، گرایش فعالیت بدنی و تندرستی هستند.

زودترین نوبت موژان زرگرزاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت موژان زرگرزاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از موژان زرگرزاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین موژان زرگرزاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از موژان زرگرزاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به موژان زرگرزاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت موژان زرگرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت موژان زرگرزاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره موژان زرگرزاده

موژان زرگرزاده کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی، گرایش فعالیت بدنی و تندرستی از پزشکان درمانکده‌اند. موژان زرگرزاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-3061 هستند. آدرس مطب موژان زرگرزاده تهران است. شما میتوانید از موژان زرگرزاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین موژان زرگرزاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه موژان زرگرزاده

موژان زرگرزاده دارای مدرک کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی، گرایش فعالیت بدنی و تندرستی و کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به موژان زرگرزاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از موژان زرگرزاده کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی، گرایش فعالیت بدنی و تندرستی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر