درمانکده
دکتر جعفر رجبی

دکتر جعفر رجبی

مشهد
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جعفر رجبی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر جعفر رجبی

مطب مشهد

مشهد - خیابان احمدآباد - خیابان پرستار - ساختمان پزشکان پورسینا - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر جعفر رجبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جعفر رجبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جعفر رجبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جعفر رجبی چیست؟

دکتر جعفر رجبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر جعفر رجبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جعفر رجبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جعفر رجبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جعفر رجبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جعفر رجبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جعفر رجبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جعفر رجبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جعفر رجبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر جعفر رجبی

دکتر جعفر رجبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جعفر رجبی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27301 هستند. آدرس مطب دکتر جعفر رجبی مشهد - خیابان احمدآباد - خیابان پرستار - ساختمان پزشکان پورسینا - طبقه سوم است. شما میتوانید از دکتر جعفر رجبی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جعفر رجبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جعفر رجبی

دکتر جعفر رجبی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جعفر رجبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جعفر رجبی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر