درمانکده
دکتر محمدحسن گرجی زاده

دکتر محمدحسن گرجی زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدحسن گرجی زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدحسن گرجی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدحسن گرجی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدحسن گرجی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدحسن گرجی زاده چیست؟

دکتر محمدحسن گرجی زاده متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدحسن گرجی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدحسن گرجی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدحسن گرجی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدحسن گرجی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدحسن گرجی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدحسن گرجی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن گرجی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن گرجی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدحسن گرجی زاده

دکتر محمدحسن گرجی زاده متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدحسن گرجی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 12087 هستند. آدرس مطب دکتر محمدحسن گرجی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدحسن گرجی زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدحسن گرجی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدحسن گرجی زاده

دکتر محمدحسن گرجی زاده دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدحسن گرجی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدحسن گرجی زاده متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر