درمانکده
دکتر مصطفی زارع مهرجردی

دکتر مصطفی زارع مهرجردی

شیراز
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

104,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر مصطفی زارع مهرجردی

مطب استان فارس

استان فارس - شهرستان مرودشت - خیابان انقلاب - کوچه سوپر گوشت

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی زارع مهرجردی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی زارع مهرجردی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی زارع مهرجردی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی زارع مهرجردی چیست؟

دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی زارع مهرجردی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی زارع مهرجردی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی زارع مهرجردی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی زارع مهرجردی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی زارع مهرجردی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی زارع مهرجردی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی زارع مهرجردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی زارع مهرجردی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مصطفی زارع مهرجردی

دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 127371 یکی از پزشکان شیراز با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مصطفی زارع مهرجردی: استان فارس - شهرستان مرودشت - خیابان انقلاب - کوچه سوپر گوشت

تجربه دکتر مصطفی زارع مهرجردی

دکتر مصطفی زارع مهرجردی کارشناس ارتوپدی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مصطفی زارع مهرجردی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر