نوبت دهی دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی

دکتر مصطفی زارع مهرجردی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 127371
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر مصطفی زارع مهرجردی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر مصطفی زارع مهرجردی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر مصطفی زارع مهرجردی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر مصطفی زارع مهرجردی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مصطفی زارع مهرجردی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر مصطفی زارع مهرجردی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر مصطفی زارع مهرجردی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر مصطفی زارع مهرجردی

  دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مصطفی زارع مهرجردی یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 127371 هستند. آدرس مطب دکتر مصطفی زارع مهرجردی استان فارس - شهرستان مرودشت - خیابان انقلاب - کوچه سوپر گوشت است. شما میتوانید از دکتر مصطفی زارع مهرجردی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مصطفی زارع مهرجردی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مصطفی زارع مهرجردی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر مصطفی زارع مهرجردی

  دکتر مصطفی زارع مهرجردی دارای مدرک کارشناس ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مصطفی زارع مهرجردی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی زارع مهرجردی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.