نوبت دهی دکتر احمدرضا کریم زادگان  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر احمدرضا کریم زادگان

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 81703
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 11 خرداد
پرداخت آنلاین دارد

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا کریم زادگان نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر احمدرضا کریم زادگان چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر احمدرضا کریم زادگان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر احمدرضا کریم زادگان رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر احمدرضا کریم زادگان نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا کریم زادگان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81703 هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به میدان ونک - سه راه توانیر - رو به روی بیمارستان دی - ساختمان 2000 - طبقه 4 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا کریم زادگان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان 11 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا کریم زادگان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا کریم زادگان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.