درمانکده
دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۶ مهر ساعت 13:00

آدرس مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به میدان ونک - سه راه توانیر - رو به روی بیمارستان دی - ساختمان 2000 - طبقه 4 - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر احمدرضا کریم زادگان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر احمدرضا کریم زادگان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر احمدرضا کریم زادگان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر احمدرضا کریم زادگان چیست؟

دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر احمدرضا کریم زادگان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر احمدرضا کریم زادگان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر احمدرضا کریم زادگان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا کریم زادگان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر احمدرضا کریم زادگان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر احمدرضا کریم زادگان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر احمدرضا کریم زادگان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 81703 هستند. آدرس مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به میدان ونک - سه راه توانیر - رو به روی بیمارستان دی - ساختمان 2000 - طبقه 4 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر احمدرضا کریم زادگان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان 6 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر احمدرضا کریم زادگان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر احمدرضا کریم زادگان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر