دکتر فروغ معیری راد

دکتر فروغ معیری راد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

500,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مرداد ساعت 10:00
مشاوره متنی

450,000

تومان

از همین حالا تا ۴۸ ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

500,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر فروغ معیری راد

مطب خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر- مقابل فاطمی- کوچه عبده- پلاک ۵۷- واحد ۱۲

هنوز بیمارهای دکتر فروغ معیری راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر فروغ معیری راد نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر فروغ معیری راد چیست؟

دکتر فروغ معیری راد متخصص دکترای روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان مشاوره زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره خیانت، سکس تراپی، فوبیا به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر فروغ معیری راد رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر فروغ معیری راد چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر فروغ معیری راد چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر فروغ معیری راد مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر فروغ معیری راد، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فروغ معیری راد

دکتر فروغ معیری راد دکترای روانشناسی یکی از متخصصان تهران با بیش از 5 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر فروغ معیری راد می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر فروغ معیری راد :

  • خیابان ولیعصر- مقابل فاطمی- کوچه عبده- پلاک ۵۷- واحد ۱۲

تجربه دکتر فروغ معیری راد

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های مشاوره زوج درمانی,مشاوره ازدواج,مشاوره خیانت,سکس تراپی,فوبیا به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر فروغ معیری راد استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فروغ معیری راد مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر