درمانکده
دکتر فروغ معیری راد

دکتر فروغ معیری راد

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 10:00
مشاوره متنی

450,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر فروغ معیری راد

مطب تهران

تهران - امیر آباد شمالی - رو به روی پارک لاله - کوچه همدان - پلاک 3

هنوز بیمارهای دکتر فروغ معیری راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فروغ معیری راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فروغ معیری راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فروغ معیری راد چیست؟

دکتر فروغ معیری راد دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر فروغ معیری راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فروغ معیری راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فروغ معیری راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فروغ معیری راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فروغ معیری راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فروغ معیری راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فروغ معیری راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروغ معیری راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فروغ معیری راد

دکتر فروغ معیری راد دکترای روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروغ معیری راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 6916 هستند. آدرس مطب دکتر فروغ معیری راد تهران - امیر آباد شمالی - رو به روی پارک لاله - کوچه همدان - پلاک 3 است. شما میتوانید از دکتر فروغ معیری راد خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فروغ معیری راد 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فروغ معیری راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروغ معیری راد

دکتر فروغ معیری راد دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترا روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروغ معیری راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروغ معیری راد دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر