درمانکده
دکتر سیده فیروزه آقانژاد

دکتر سیده فیروزه آقانژاد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر سیده فیروزه آقانژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده فیروزه آقانژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده فیروزه آقانژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده فیروزه آقانژاد چیست؟

دکتر سیده فیروزه آقانژاد متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده فیروزه آقانژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده فیروزه آقانژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده فیروزه آقانژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده فیروزه آقانژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده فیروزه آقانژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده فیروزه آقانژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده فیروزه آقانژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده فیروزه آقانژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سیده فیروزه آقانژاد

دکتر سیده فیروزه آقانژاد متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 149058 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر سیده فیروزه آقانژاد

دکتر سیده فیروزه آقانژاد متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سیده فیروزه آقانژاد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سیده فیروزه آقانژاد متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر