درمانکده
دکتر حمیدرضا معتضدی

دکتر حمیدرضا معتضدی

شیراز
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 18:00
مشاوره تلفنی

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 19:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر حمیدرضا معتضدی

مطب شیراز

شیراز - خیابان زند - نبش صورتگر - مجتمع پزشکی ایرانیان - طبقه پنجم

هنوز بیمارهای دکتر حمیدرضا معتضدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمیدرضا معتضدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمیدرضا معتضدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمیدرضا معتضدی چیست؟

دکتر حمیدرضا معتضدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر حمیدرضا معتضدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمیدرضا معتضدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمیدرضا معتضدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا معتضدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمیدرضا معتضدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمیدرضا معتضدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا معتضدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا معتضدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمیدرضا معتضدی

دکتر حمیدرضا معتضدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمیدرضا معتضدی یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 60149 هستند. آدرس مطب دکتر حمیدرضا معتضدی شیراز - خیابان زند - نبش صورتگر - مجتمع پزشکی ایرانیان - طبقه پنجم است. شما میتوانید از دکتر حمیدرضا معتضدی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمیدرضا معتضدی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمیدرضا معتضدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمیدرضا معتضدی

دکتر حمیدرضا معتضدی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمیدرضا معتضدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمیدرضا معتضدی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر