نوبت دهی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 95972
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

  دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیحه رفیع فرحزادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 95972 هستند. آدرس مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی تهران -خیابان ولیعصر - نبش زعفرانیه - ساختمان پزشکان1590 - طبقه 11 - واحد 55 است. شما میتوانید از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ملیحه رفیع فرحزادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

  دکتر ملیحه رفیع فرحزادی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیحه رفیع فرحزادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.