دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

تهران
5
1 نظر
غیر فعال

نوبت های دکتر ملیحه رفیع فرحزادی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

مطب تهران

تهران -خیابان ولیعصر - نبش زعفرانیه - ساختمان پزشکان1590 - طبقه 11 - واحد 55

هنوز بیمارهای دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چیست؟

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. بیماران بسیاری برای درمان افسردگی، فوبیا، وسواس، افکار خودکشی، بیش فعالی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ملیحه رفیع فرحزادی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ملیحه رفیع فرحزادی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ملیحه رفیع فرحزادی

دکتر ملیحه رفیع فرحزادی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 95972 یکی از متخصصان تهران با بیش از 13 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های افسردگی,فوبیا,وسواس,افکار خودکشی,بیش فعالی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ملیحه رفیع فرحزادی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر ملیحه رفیع فرحزادی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر ملیحه رفیع فرحزادی :

  • تهران -خیابان ولیعصر - نبش زعفرانیه - ساختمان پزشکان1590 - طبقه 11 - واحد 55
مطالعه بیشتر