درمانکده
دکتر سمیرا باقری وند

دکتر سمیرا باقری وند

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

110,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

90,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سمیرا باقری وند

مطب تهران

تهران - پاسداران - روبروی گلستان هشتم - پایین تر از پمپ بنزین - ساختمان پزشکان قائم - طبقه سوم - واحد 10

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا باقری وند نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیرا باقری وند نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیرا باقری وند، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیرا باقری وند چیست؟

دکتر سمیرا باقری وند متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیرا باقری وند چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیرا باقری وند را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیرا باقری وند مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیرا باقری وند در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیرا باقری وند رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیرا باقری وند مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا باقری وند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا باقری وند با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمیرا باقری وند

دکتر سمیرا باقری وند متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 135833 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سمیرا باقری وند: تهران - پاسداران - روبروی گلستان هشتم - پایین تر از پمپ بنزین - ساختمان پزشکان قائم - طبقه سوم - واحد 10

تجربه دکتر سمیرا باقری وند

دکتر سمیرا باقری وند متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سمیرا باقری وند مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سمیرا باقری وند متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر