درمانکده
دکتر فرزانه فرخ زاد

دکتر فرزانه فرخ زاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرزانه فرخ زاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرزانه فرخ زاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزانه فرخ زاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزانه فرخ زاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزانه فرخ زاد چیست؟

دکتر فرزانه فرخ زاد متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزانه فرخ زاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزانه فرخ زاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزانه فرخ زاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزانه فرخ زاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزانه فرخ زاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزانه فرخ زاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه فرخ زاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه فرخ زاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فرزانه فرخ زاد

دکتر فرزانه فرخ زاد متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرزانه فرخ زاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر فرزانه فرخ زاد تهران است. شما میتوانید از دکتر فرزانه فرخ زاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرزانه فرخ زاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرزانه فرخ زاد

دکتر فرزانه فرخ زاد دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرزانه فرخ زاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرزانه فرخ زاد متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر