درمانکده
دکتر نغمه منصوری

دکتر نغمه منصوری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر نغمه منصوری

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به مترو شریعتی - کوچه شریفی - پلاک 6 - واحد همکف

هنوز بیمارهای دکتر نغمه منصوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نغمه منصوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نغمه منصوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نغمه منصوری چیست؟

دکتر نغمه منصوری متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر نغمه منصوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نغمه منصوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نغمه منصوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نغمه منصوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نغمه منصوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نغمه منصوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نغمه منصوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نغمه منصوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نغمه منصوری

دکتر نغمه منصوری متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نغمه منصوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 9912 هستند. آدرس مطب دکتر نغمه منصوری تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به مترو شریعتی - کوچه شریفی - پلاک 6 - واحد همکف است. شما میتوانید از دکتر نغمه منصوری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نغمه منصوری 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نغمه منصوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نغمه منصوری

دکتر نغمه منصوری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نغمه منصوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نغمه منصوری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر