درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسام الدین سجادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر حسام الدین سجادی

مطب تهران

تهران - پاسداران - بین بوستان نهم و دهم - پلاک 297 - مجتمع بوستان - طبقه 5 - واحد 30

هنوز بیمارهای دکتر حسام الدین سجادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسام الدین سجادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسام الدین سجادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسام الدین سجادی چیست؟

دکتر حسام الدین سجادی ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر حسام الدین سجادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسام الدین سجادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسام الدین سجادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسام الدین سجادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسام الدین سجادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسام الدین سجادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسام الدین سجادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسام الدین سجادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسام الدین سجادی

دکتر حسام الدین سجادی ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) به شماره نظام پزشکی 107949 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر حسام الدین سجادی: تهران - پاسداران - بین بوستان نهم و دهم - پلاک 297 - مجتمع بوستان - طبقه 5 - واحد 30

تجربه دکتر حسام الدین سجادی

دکتر حسام الدین سجادی فلوشیپ ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) و متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر حسام الدین سجادی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر حسام الدین سجادی ناباروری و اختلالات جنسی مردان (اندرولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر