نوبت دهی دکتر نصیبه پارسایی اطهر  متخصص زنان

دکتر نصیبه پارسایی اطهر

متخصص زنان
شماره نظام پزشکی : 142622
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر نصیبه پارسایی اطهر نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر نصیبه پارسایی اطهر چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر نصیبه پارسایی اطهر چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر نصیبه پارسایی اطهر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر نصیبه پارسایی اطهر رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر نصیبه پارسایی اطهر نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر نصیبه پارسایی اطهر چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر نصیبه پارسایی اطهر

دکتر نصیبه پارسایی اطهر متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نصیبه پارسایی اطهر یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 142622 هستند. آدرس مطب دکتر نصیبه پارسایی اطهر تهران است. شما میتوانید از دکتر نصیبه پارسایی اطهر خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نصیبه پارسایی اطهر 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر نصیبه پارسایی اطهر جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نصیبه پارسایی اطهر

دکتر نصیبه پارسایی اطهر دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نصیبه پارسایی اطهر مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نصیبه پارسایی اطهر متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.