درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی صادقی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر علی صادقی

مطب تهران

تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - نبش خیابان پانزدهم (احمدیان) - ساختمان پزشکان پارک کلینیک - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر علی صادقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی صادقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی صادقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی صادقی چیست؟

دکتر علی صادقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی صادقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی صادقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی صادقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی صادقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی صادقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی صادقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی صادقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی صادقی

دکتر علی صادقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 62315 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علی صادقی: تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) - نبش خیابان پانزدهم (احمدیان) - ساختمان پزشکان پارک کلینیک - طبقه سوم

تجربه دکتر علی صادقی

دکتر علی صادقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علی صادقی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علی صادقی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر