درمانکده
دکتر میراحد موسوی

دکتر میراحد موسوی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر میراحد موسوی

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار فرحزادی - تقاطع دریا - خیابان نورانی - پلاک 26 - طبقه 4 - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر میراحد موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میراحد موسوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میراحد موسوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میراحد موسوی چیست؟

دکتر میراحد موسوی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر میراحد موسوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میراحد موسوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میراحد موسوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میراحد موسوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میراحد موسوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میراحد موسوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میراحد موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میراحد موسوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر میراحد موسوی

دکتر میراحد موسوی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میراحد موسوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57247 هستند. آدرس مطب دکتر میراحد موسوی تهران - شهرک غرب - بلوار فرحزادی - تقاطع دریا - خیابان نورانی - پلاک 26 - طبقه 4 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر میراحد موسوی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر میراحد موسوی 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر میراحد موسوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میراحد موسوی

دکتر میراحد موسوی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میراحد موسوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میراحد موسوی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر