درمانکده
ساره گرجی

ساره گرجی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر ساره گرجی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از ساره گرجی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی ساره گرجی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص ساره گرجی چیست؟

ساره گرجی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت ساره گرجی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت ساره گرجی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از ساره گرجی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین ساره گرجی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از ساره گرجی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به ساره گرجی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت ساره گرجی چقدر است؟

هزینه ویزیت ساره گرجی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره ساره گرجی

ساره گرجی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. ساره گرجی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب ساره گرجی تهران است. شما میتوانید از ساره گرجی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت ساره گرجی 8 مهر است. بیماران و مراجعین ساره گرجی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه ساره گرجی

ساره گرجی دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به ساره گرجی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از ساره گرجی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر