درمانکده
پروانه طاهری خراسانی

پروانه طاهری خراسانی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

265,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر پروانه طاهری خراسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از پروانه طاهری خراسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی پروانه طاهری خراسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص پروانه طاهری خراسانی چیست؟

پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت پروانه طاهری خراسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت پروانه طاهری خراسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از پروانه طاهری خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین پروانه طاهری خراسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از پروانه طاهری خراسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به پروانه طاهری خراسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت پروانه طاهری خراسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت پروانه طاهری خراسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره پروانه طاهری خراسانی

پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی 1885 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه پروانه طاهری خراسانی

پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به پروانه طاهری خراسانی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر