نوبت دهی دکتر پروانه طاهری خراسانی  کارشناسی ارشد روانشناسی

پروانه طاهری خراسانی

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 1885
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 22سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر پروانه طاهری خراسانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پروانه طاهری خراسانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پروانه طاهری خراسانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پروانه طاهری خراسانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پروانه طاهری خراسانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پروانه طاهری خراسانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پروانه طاهری خراسانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ پروانه طاهری خراسانی

پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. پروانه طاهری خراسانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 1885 هستند. آدرس مطب پروانه طاهری خراسانی تهران است. شما میتوانید از پروانه طاهری خراسانی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت پروانه طاهری خراسانی 8 خرداد است. بیماران و مراجعین پروانه طاهری خراسانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه پروانه طاهری خراسانی

پروانه طاهری خراسانی دارای مدرک کارشناس روانشناسی بالینی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به پروانه طاهری خراسانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از پروانه طاهری خراسانی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.