درمانکده
دکتر آتوسا کریمی

دکتر آتوسا کریمی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

132,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر آتوسا کریمی

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - نرسیده به ایستگاه مترو تجریش - ابتدای خیابان رضایی - پلاک 4 - طبقه 2 - واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر آتوسا کریمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آتوسا کریمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آتوسا کریمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آتوسا کریمی چیست؟

دکتر آتوسا کریمی فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر آتوسا کریمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آتوسا کریمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آتوسا کریمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آتوسا کریمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آتوسا کریمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آتوسا کریمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آتوسا کریمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آتوسا کریمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آتوسا کریمی

دکتر آتوسا کریمی فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به شماره نظام پزشکی 84941 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر آتوسا کریمی: تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل رومی - نرسیده به ایستگاه مترو تجریش - ابتدای خیابان رضایی - پلاک 4 - طبقه 2 - واحد 4

تجربه دکتر آتوسا کریمی

دکتر آتوسا کریمی فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی و متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آتوسا کریمی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آتوسا کریمی فلوشیپ نازایی، IVF و لاپاراسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر