درمانکده
دکتر صدیقه میمندی نیا

دکتر صدیقه میمندی نیا

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر صدیقه میمندی نیا

مطب نیاوران

نیاوران - جنب شهر کتاب نیاوران - ساختمان پزشکان نریمان - پلاک 131 - طبقه 4 - واحد 10

مطب خیابان کریم خان

خیابان کریم خان - خیابان سنایی - نبش کوچه 18 - پلاک 73 - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر صدیقه میمندی نیا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صدیقه میمندی نیا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صدیقه میمندی نیا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صدیقه میمندی نیا چیست؟

دکتر صدیقه میمندی نیا متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر صدیقه میمندی نیا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صدیقه میمندی نیا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صدیقه میمندی نیا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صدیقه میمندی نیا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صدیقه میمندی نیا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صدیقه میمندی نیا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صدیقه میمندی نیا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صدیقه میمندی نیا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر صدیقه میمندی نیا

دکتر صدیقه میمندی نیا متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 32487 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر صدیقه میمندی نیا: خیابان کریم خان - خیابان سنایی - نبش کوچه 18 - پلاک 73 - طبقه اول و نیاوران - جنب شهر کتاب نیاوران - ساختمان پزشکان نریمان - پلاک 131 - طبقه 4 - واحد 10

تجربه دکتر صدیقه میمندی نیا

دکتر صدیقه میمندی نیا متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر صدیقه میمندی نیا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر صدیقه میمندی نیا متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر