دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی

دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی

دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید میلاد حسینی الهاشمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.