نوبت دهی دکتر آزاده رحیمی آشتیانی  کارشناسی ارشد روانشناسی

آزاده رحیمی آشتیانی

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر آزاده رحیمی آشتیانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر آزاده رحیمی آشتیانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر آزاده رحیمی آشتیانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر آزاده رحیمی آشتیانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر آزاده رحیمی آشتیانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر آزاده رحیمی آشتیانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده رحیمی آشتیانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ آزاده رحیمی آشتیانی

آزاده رحیمی آشتیانی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. آزاده رحیمی آشتیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب آزاده رحیمی آشتیانی تهران - خیابان آیت‌الله کاشانی - خیابان گلستان شمالی - ساختمان پزشکان ۱ - بلوک ۳ - واحد ۹ است. شما میتوانید از آزاده رحیمی آشتیانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت آزاده رحیمی آشتیانی 8 خرداد است. بیماران و مراجعین آزاده رحیمی آشتیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه آزاده رحیمی آشتیانی

آزاده رحیمی آشتیانی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و سابقه کاری دارای مدرک سطح استاندارد طرحواره درمانی جهانی از انجمن بین المللی طرحواره درمانیISST و سابقه کاری دارای پروانه تخصصی ار سازمان نظام روانشناسی به شماره 5751 و عضویت در انجمن عضو انجمن سلامت روان آلمان CASMH و عضویت در انجمن عضو انجمن بین المللی طرحواره درمانی به شماره 58802062 هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به آزاده رحیمی آشتیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از آزاده رحیمی آشتیانی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.