درمانکده
دکتر صفیه فیروزی

دکتر صفیه فیروزی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

70,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

90,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر صفیه فیروزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر صفیه فیروزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر صفیه فیروزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر صفیه فیروزی چیست؟

دکتر صفیه فیروزی دکترای تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر صفیه فیروزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر صفیه فیروزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر صفیه فیروزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر صفیه فیروزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر صفیه فیروزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر صفیه فیروزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر صفیه فیروزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صفیه فیروزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر صفیه فیروزی

دکتر صفیه فیروزی دکترای تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر صفیه فیروزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر صفیه فیروزی تهران است. شما میتوانید از دکتر صفیه فیروزی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر صفیه فیروزی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر صفیه فیروزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر صفیه فیروزی

دکتر صفیه فیروزی دارای مدرک کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه و دکترای تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر صفیه فیروزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر صفیه فیروزی دکترای تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر