درمانکده
دکتر زهرا جوشقانی

دکتر زهرا جوشقانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا جوشقانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر زهرا جوشقانی

مطب تهران

تهران - سعادت آباد - پایینتر از میدان کاج - بین کوچه ۱۶ و ۱۸ غربی - طبقه بالای داروخانه کوانتوم - واحد ۸

هنوز بیمارهای دکتر زهرا جوشقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا جوشقانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا جوشقانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا جوشقانی چیست؟

دکتر زهرا جوشقانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا جوشقانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا جوشقانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا جوشقانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا جوشقانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا جوشقانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا جوشقانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا جوشقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا جوشقانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهرا جوشقانی

دکتر زهرا جوشقانی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر زهرا جوشقانی: تهران - سعادت آباد - پایینتر از میدان کاج - بین کوچه ۱۶ و ۱۸ غربی - طبقه بالای داروخانه کوانتوم - واحد ۸

تجربه دکتر زهرا جوشقانی

دکتر زهرا جوشقانی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر زهرا جوشقانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا جوشقانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر