درمانکده
شهریار شهرویی

شهریار شهرویی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تصویری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اسفند ساعت 15:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

270,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۵ اسفند ساعت 15:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر شهریار شهرویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از شهریار شهرویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی شهریار شهرویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص شهریار شهرویی چیست؟

شهریار شهرویی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت شهریار شهرویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت شهریار شهرویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از شهریار شهرویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین شهریار شهرویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از شهریار شهرویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به شهریار شهرویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت شهریار شهرویی چقدر است؟

هزینه ویزیت شهریار شهرویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره شهریار شهرویی

شهریار شهرویی کارشناسی ارشد روانشناسی به شماره نظام روانشناسی null یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه شهریار شهرویی

شهریار شهرویی کارشناسی ارشد روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به شهریار شهرویی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از شهریار شهرویی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر