درمانکده
سمیرا مدرس

سمیرا مدرس

کرج
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 09:00
مشاوره صوتی

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب سمیرا مدرس

مطب کرج

کرج - مهرشهر - بلوار ارم - خیابان چهارم شرقی - درمانگاه دکتر منیری

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا مدرس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سمیرا مدرس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سمیرا مدرس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سمیرا مدرس چیست؟

سمیرا مدرس کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت سمیرا مدرس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سمیرا مدرس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سمیرا مدرس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سمیرا مدرس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سمیرا مدرس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سمیرا مدرس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سمیرا مدرس چقدر است؟

هزینه ویزیت سمیرا مدرس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سمیرا مدرس

سمیرا مدرس کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سمیرا مدرس یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب سمیرا مدرس کرج - مهرشهر - بلوار ارم - خیابان چهارم شرقی - درمانگاه دکتر منیری است. شما میتوانید از سمیرا مدرس خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سمیرا مدرس 9 مهر است. بیماران و مراجعین سمیرا مدرس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سمیرا مدرس

سمیرا مدرس دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سمیرا مدرس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سمیرا مدرس کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر