دکتر کامران اسماعیلی درجانی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 20 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر کامران اسماعیلی درجانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر کامران اسماعیلی درجانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر کامران اسماعیلی درجانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر کامران اسماعیلی درجانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر کامران اسماعیلی درجانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر کامران اسماعیلی درجانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر کامران اسماعیلی درجانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر کامران اسماعیلی درجانی

دکتر کامران اسماعیلی درجانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر کامران اسماعیلی درجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر کامران اسماعیلی درجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر کامران اسماعیلی درجانی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر کامران اسماعیلی درجانی 20 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر کامران اسماعیلی درجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر کامران اسماعیلی درجانی

دکتر کامران اسماعیلی درجانی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر کامران اسماعیلی درجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر کامران اسماعیلی درجانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.