درمانکده
دکتر فرح ناز نوبخت راد

دکتر فرح ناز نوبخت راد

گیلان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر فرح ناز نوبخت راد

مطب رشت

رشت - گلسار - روبروی اداره پست - ساختمان بهار 1 - طبقه سوم

هنوز بیمارهای دکتر فرح ناز نوبخت راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرح ناز نوبخت راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرح ناز نوبخت راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرح ناز نوبخت راد چیست؟

دکتر فرح ناز نوبخت راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر فرح ناز نوبخت راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرح ناز نوبخت راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرح ناز نوبخت راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرح ناز نوبخت راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرح ناز نوبخت راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرح ناز نوبخت راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرح ناز نوبخت راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرح ناز نوبخت راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرح ناز نوبخت راد

دکتر فرح ناز نوبخت راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 45539 یکی از پزشکان گیلان با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فرح ناز نوبخت راد: رشت - گلسار - روبروی اداره پست - ساختمان بهار 1 - طبقه سوم

تجربه دکتر فرح ناز نوبخت راد

دکتر فرح ناز نوبخت راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرح ناز نوبخت راد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرح ناز نوبخت راد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر