نوبت دهی دکتر لیلا قلی زاده برهانی  کارشناسی ارشد روانشناسی

لیلا قلی زاده برهانی

کارشناسی ارشد روانشناسی
شماره نظام روانشناسی : 3048
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر لیلا قلی زاده برهانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر لیلا قلی زاده برهانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر لیلا قلی زاده برهانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر لیلا قلی زاده برهانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر لیلا قلی زاده برهانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر لیلا قلی زاده برهانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا قلی زاده برهانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ لیلا قلی زاده برهانی

لیلا قلی زاده برهانی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. لیلا قلی زاده برهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 3048 هستند. آدرس مطب لیلا قلی زاده برهانی تهران است. شما میتوانید از لیلا قلی زاده برهانی خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت لیلا قلی زاده برهانی 17 خرداد است. بیماران و مراجعین لیلا قلی زاده برهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه لیلا قلی زاده برهانی

لیلا قلی زاده برهانی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به لیلا قلی زاده برهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از لیلا قلی زاده برهانی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.