درمانکده
دکتر محسن صدقی پور

دکتر محسن صدقی پور

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 18:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر محسن صدقی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن صدقی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن صدقی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن صدقی پور چیست؟

دکتر محسن صدقی پور فوق تخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن صدقی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن صدقی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن صدقی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن صدقی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن صدقی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن صدقی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن صدقی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن صدقی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محسن صدقی پور

دکتر محسن صدقی پور فوق تخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن صدقی پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 45452 هستند. آدرس مطب دکتر محسن صدقی پور تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن صدقی پور خدمات مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محسن صدقی پور 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محسن صدقی پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن صدقی پور

دکتر محسن صدقی پور دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن صدقی پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن صدقی پور فوق تخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر