درمانکده
دکتر علیرضا خلیلیان

دکتر علیرضا خلیلیان

همدان
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علیرضا خلیلیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر علیرضا خلیلیان

مطب همدان

همدان - خیابان بوعلی - ساختمان پزشکان شماره 1 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا خلیلیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا خلیلیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا خلیلیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا خلیلیان چیست؟

دکتر علیرضا خلیلیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا خلیلیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا خلیلیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا خلیلیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا خلیلیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا خلیلیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا خلیلیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خلیلیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا خلیلیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علیرضا خلیلیان

دکتر علیرضا خلیلیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 56316 یکی از پزشکان همدان با سابقه کاری بیش از 32 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علیرضا خلیلیان: همدان - خیابان بوعلی - ساختمان پزشکان شماره 1 - طبقه دوم

تجربه دکتر علیرضا خلیلیان

دکتر علیرضا خلیلیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علیرضا خلیلیان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا خلیلیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر