درمانکده
دکتر فاطمه ابول پور مفرد

دکتر فاطمه ابول پور مفرد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

220,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ اسفند ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر فاطمه ابول پور مفرد

مطب تهران

تهران - خیابان پیروزی - روبروی خیابان طبرسی - پلاک 724 - طبقه 3 (لطفا پس از رزرو نوبت از سایت، منتظر تماس منشی محترم باشید.)

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه ابول پور مفرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه ابول پور مفرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه ابول پور مفرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه ابول پور مفرد چیست؟

دکتر فاطمه ابول پور مفرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه ابول پور مفرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه ابول پور مفرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه ابول پور مفرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه ابول پور مفرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه ابول پور مفرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه ابول پور مفرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه ابول پور مفرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه ابول پور مفرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه ابول پور مفرد

دکتر فاطمه ابول پور مفرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 145419 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فاطمه ابول پور مفرد: تهران - خیابان پیروزی - روبروی خیابان طبرسی - پلاک 724 - طبقه 3 (لطفا پس از رزرو نوبت از سایت، منتظر تماس منشی محترم باشید.)

تجربه دکتر فاطمه ابول پور مفرد

دکتر فاطمه ابول پور مفرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فاطمه ابول پور مفرد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه ابول پور مفرد متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر