درمانکده
دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

90,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

90,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر شروین مهدی زاده طهرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شروین مهدی زاده طهرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شروین مهدی زاده طهرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شروین مهدی زاده طهرانی چیست؟

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر شروین مهدی زاده طهرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شروین مهدی زاده طهرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شروین مهدی زاده طهرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شروین مهدی زاده طهرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شروین مهدی زاده طهرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شروین مهدی زاده طهرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شروین مهدی زاده طهرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شروین مهدی زاده طهرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 122389 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر شروین مهدی زاده طهرانی

دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر شروین مهدی زاده طهرانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر شروین مهدی زاده طهرانی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر