درمانکده
دکتر نزهت السادات نجفی

دکتر نزهت السادات نجفی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 09:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تصویری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر نزهت السادات نجفی

مطب تهران

تهران - خیابان انقلاب - نرسیده به چهارراه ولیعصر - خیابان مظفر جنوبی - بیمارستان مدائن - کلینیک زنان

هنوز بیمارهای دکتر نزهت السادات نجفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نزهت السادات نجفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نزهت السادات نجفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نزهت السادات نجفی چیست؟

دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر نزهت السادات نجفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نزهت السادات نجفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نزهت السادات نجفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نزهت السادات نجفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نزهت السادات نجفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نزهت السادات نجفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نزهت السادات نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نزهت السادات نجفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نزهت السادات نجفی

دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 24324 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 32 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر نزهت السادات نجفی: تهران - خیابان انقلاب - نرسیده به چهارراه ولیعصر - خیابان مظفر جنوبی - بیمارستان مدائن - کلینیک زنان

تجربه دکتر نزهت السادات نجفی

دکتر نزهت السادات نجفی زنان است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نزهت السادات نجفی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر نزهت السادات نجفی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر