نوبت دهی دکتر مجتبی بهادری جهرمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر مجتبی بهادری جهرمی

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 96886
تجربه 13سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 17 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
  Item 1 of 0
  برای مطب پزشک مورد نظر نوبت دهی نداریم!

  چطور می‌توانم از دکتر مجتبی بهادری جهرمی نوبت دریافت کنم؟

  تخصص دکتر مجتبی بهادری جهرمی چیست؟

  زودترین نوبت ویزیت دکتر مجتبی بهادری جهرمی چه زمانی است؟

  آیا می‌توان از دکتر مجتبی بهادری جهرمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

  سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مجتبی بهادری جهرمی رضایت داشته‌اند؟

  برای دریافت نوبت از دکتر مجتبی بهادری جهرمی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

  هزینه ویزیت دکتر مجتبی بهادری جهرمی چقدر است؟

  Item 1 of 16

  دربارۀ دکتر مجتبی بهادری جهرمی

  دکتر مجتبی بهادری جهرمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجتبی بهادری جهرمی یکی از پزشکان شیراز با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 96886 هستند. آدرس مطب دکتر مجتبی بهادری جهرمی شیراز - خیابان خلد برین - کوچه 10 - ساختمان پالادیوم - واحد 423 است. شما میتوانید از دکتر مجتبی بهادری جهرمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مجتبی بهادری جهرمی 17 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مجتبی بهادری جهرمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

  پیشینه و سابقه دکتر مجتبی بهادری جهرمی

  دکتر مجتبی بهادری جهرمی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجتبی بهادری جهرمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجتبی بهادری جهرمی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.