درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

230,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

230,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین
مشاوره تصویری

490,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر مریم شجاعیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مریم شجاعیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مریم شجاعیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مریم شجاعیان چیست؟

مریم شجاعیان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستند.

زودترین نوبت مریم شجاعیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مریم شجاعیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مریم شجاعیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مریم شجاعیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مریم شجاعیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مریم شجاعیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مریم شجاعیان چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم شجاعیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره مریم شجاعیان

مریم شجاعیان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به شماره نظام روانشناسی 30518 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 5 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه مریم شجاعیان

مریم شجاعیان کارشناس روانشناسی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به مریم شجاعیان مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از مریم شجاعیان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر