درمانکده
دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدامیرپاشا طبائیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدامیرپاشا طبائیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدامیرپاشا طبائیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چیست؟

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدامیرپاشا طبائیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدامیرپاشا طبائیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدامیرپاشا طبائیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدامیرپاشا طبائیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدامیرپاشا طبائیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 91349 هستند. آدرس مطب دکتر سیدامیرپاشا طبائیان تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدامیرپاشا طبائیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان دارای مدرک متخصص داخلی و فلوشیپ گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدامیرپاشا طبائیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط