دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر سیدامیرپاشا طبائیان به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدامیرپاشا طبائیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چیست؟

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان متخصص فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. بیماران بسیاری برای درمان کبد چرب به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر سیدامیرپاشا طبائیان چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر سیدامیرپاشا طبائیان، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدامیرپاشا طبائیان

دکتر سیدامیرپاشا طبائیان فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 91349 یکی از پزشکان تهران با بیش از 103 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های کبد چرب به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر سیدامیرپاشا طبائیان استفاده کنید.
در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر سیدامیرپاشا طبائیان تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط