درمانکده
دکتر جواد رستگارمقدم

دکتر جواد رستگارمقدم

تهران
4.5
118 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 14:40

آدرس مطب دکتر جواد رستگارمقدم

مطب پاسداران

پاسداران - خیابان گل نبی - نرسیده به خیابان شریعتی - پلاک ۴۵ - طبقه ۲ - واحد ۷

مطب خیابان ابوذر (فلاح) غربی

خیابان ابوذر (فلاح) غربی، بعد از بیمارستان ضیائیان، ساختمان پزشکان افرا، پلاک 691

هنوز بیمارهای دکتر جواد رستگارمقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جواد رستگارمقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جواد رستگارمقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جواد رستگارمقدم چیست؟

دکتر جواد رستگارمقدم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر جواد رستگارمقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جواد رستگارمقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جواد رستگارمقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جواد رستگارمقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جواد رستگارمقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جواد رستگارمقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جواد رستگارمقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد رستگارمقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر جواد رستگارمقدم

دکتر جواد رستگارمقدم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 62005 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 26 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر جواد رستگارمقدم: خیابان ابوذر (فلاح) غربی، بعد از بیمارستان ضیائیان، ساختمان پزشکان افرا، پلاک 691 و پاسداران - خیابان گل نبی - نرسیده به خیابان شریعتی - پلاک ۴۵ - طبقه ۲ - واحد ۷

تجربه دکتر جواد رستگارمقدم

دکتر جواد رستگارمقدم متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر جواد رستگارمقدم مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر جواد رستگارمقدم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر