درمانکده
دکتر شیرین ایرانی

دکتر شیرین ایرانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شیرین ایرانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شیرین ایرانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شیرین ایرانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شیرین ایرانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شیرین ایرانی چیست؟

دکتر شیرین ایرانی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر شیرین ایرانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شیرین ایرانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شیرین ایرانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شیرین ایرانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شیرین ایرانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شیرین ایرانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شیرین ایرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شیرین ایرانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شیرین ایرانی

دکتر شیرین ایرانی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شیرین ایرانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 123053 هستند. آدرس مطب دکتر شیرین ایرانی تهران است. شما میتوانید از دکتر شیرین ایرانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شیرین ایرانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شیرین ایرانی

دکتر شیرین ایرانی دارای مدرک متخصص جراحی سر و گردن و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شیرین ایرانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شیرین ایرانی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر