درمانکده
دکتر فرامرز احمدی طالش

دکتر فرامرز احمدی طالش

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00

آدرس مطب دکتر فرامرز احمدی طالش

مطب تهران

تهران - بزرگراه رسالت - ابتدای پل سید خندان - نبش خیابان ابوذر غفاری - بیمارستان رسالت

هنوز بیمارهای دکتر فرامرز احمدی طالش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرامرز احمدی طالش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرامرز احمدی طالش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرامرز احمدی طالش چیست؟

دکتر فرامرز احمدی طالش دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر فرامرز احمدی طالش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرامرز احمدی طالش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرامرز احمدی طالش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرامرز احمدی طالش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرامرز احمدی طالش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرامرز احمدی طالش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرامرز احمدی طالش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرامرز احمدی طالش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرامرز احمدی طالش

دکتر فرامرز احمدی طالش دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرامرز احمدی طالش یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 35 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 27773 هستند. آدرس مطب دکتر فرامرز احمدی طالش تهران - بزرگراه رسالت - ابتدای پل سید خندان - نبش خیابان ابوذر غفاری - بیمارستان رسالت است. شما میتوانید از دکتر فرامرز احمدی طالش خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فرامرز احمدی طالش 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فرامرز احمدی طالش جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرامرز احمدی طالش

دکتر فرامرز احمدی طالش دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرامرز احمدی طالش مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرامرز احمدی طالش دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر